| Collection: | Axis |
|---|---|
| Colors: | Pink, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
| Collection: | Axis |
|---|---|
| Colors: | Pink, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |