| Collection: | Binabalian |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Light Gray, Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Collection: | Binabalian |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Light Gray, Blue, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |