| Collection: | Blantyre |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Collection: | Blantyre |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Navy, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |