| Collection: | Bramley |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Cream, Sage, Light Slate, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |
| Collection: | Bramley |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue, Cream, Sage, Light Slate, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.1" |