| Collection: | Bronka |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester / 30% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Collection: | Bronka |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester / 30% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |