| Collection: | Christoval |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.79" |
| Collection: | Christoval |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.79" |