| Collection: | Dodan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Yellow, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
| Collection: | Dodan |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Gray, Dark Red, Yellow, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |