| Collection: | Eastoft |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.55" |
| Collection: | Eastoft |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.55" |