| Collection: | Enoree |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Tan, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Collection: | Enoree |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Black, Tan, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |