| Collection: | Reshidi |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Gray, Medium Gray, Mustard, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.45" |
| Collection: | Reshidi |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Gray, Medium Gray, Mustard, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.45" |