| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Pink, White, Navy, Orange |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Contemporary,Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Pink, White, Navy, Orange |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Contemporary,Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |