Margaret Beige & Blue Washable Rug - Becki Owens x Livabliss - Clearance
Sale price
$10900
Regular price
$19900
Unit price
/
Unavailable
.
Delivery & Shipping
Get it by Apr 05–Apr 07
Order within 4h for same-day dispatch
You're $49.00 away from free shipping
Free 30-day returns
SKU:
SBBMOSHERA1-05030710
| Collection: | Osher |
|---|---|
| Colors: | Black, Taupe, Gray, Dark Red, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |









