| Collection: | Mayu |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Dark Purple, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Collection: | Mayu |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Dark Purple, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.23" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |