| Collection: | Morris |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |
| Collection: | Morris |
|---|---|
| Colors: | Charcoal |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.16" |