| Collection: | Motcombe |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Collection: | Motcombe |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |