| Collection: | Noda |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Navy, Sky Blue, White, Rust, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |
| Collection: | Noda |
|---|---|
| Colors: | Dusty Pink, Navy, Sky Blue, White, Rust, Yellow |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.15" |