| Collection: | Plummer |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Collection: | Plummer |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |