| Collection: | Porterville |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.62" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
| Collection: | Porterville |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.43" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.62" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |