| Collection: | Tigerville |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.3" |
| Collection: | Tigerville |
|---|---|
| Colors: | Navy |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.3" |