| Collection: | Yamachiche |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |
| Collection: | Yamachiche |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 3" |