| Collection: | Zane |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Animal Print |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Collection: | Zane |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Animal Print |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |