| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |
| Collection: | Astro |
|---|---|
| Colors: | Light Peach, Black, Gray, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester / 20% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.46" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.57" |