| Collection: | Clontarf |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige, Gray, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
| Collection: | Clontarf |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige, Gray, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |