| Collection: | Grasston |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |
| Collection: | Grasston |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 4" |