| Collection: | Greenhills |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Denim, Sage, Tan, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Collection: | Greenhills |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Denim, Sage, Tan, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |