| Collection: | Ohtli |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Collection: | Ohtli |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |