| Collection: | Goma |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Cream, Ice Blue, Sage, Brick Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Collection: | Goma |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Cream, Ice Blue, Sage, Brick Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |