| Collection: | Beaverlodge |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |
| Collection: | Beaverlodge |
|---|---|
| Colors: | Beige, Pink |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.05" |
| Fringe Length: | 3" |